COLOR US lõhnavad juukseharjad- uus ilurituaal

Kas oled mõelnud, kuidas muuta oma igapäevased ilurutiinid veelgi nauditavamaks? Meil on Sulle pakkuda midagi enneolematut uut- LÕHNAVAD JUUKSEHARJAD. Pole midagi paremat kui hommikune või õhtune harjamise rituaal, mis paneb Sind tundma mõnusalt ja lõõgastunult.

COLOR US juukseharjad on lisaks säravatele värvidele ja suurepäraste lõhnadele ka erilahendusliku disaniga. Harjad on hästi painduvad ja peanahasõbralikud. Neil on ergonoomiline disain, mis sobib Sinu pea kujuga ja antibakteriaalsed omadused kaitsevad harja liigse mustuse eest.

Juukseharja tömbid otsad hoiavad juukseid katkemise eest ja eemaldavad pusasid valutult. Neil on parem paindlikkus ja vastupidavam materjal, mis võimaldab juukseid föönitada ohutult. COLOR US harjad sobivad kasutamiseks nii kuivadele kui ka niisketele juustele.

Sul on valida viie erineva lõhna ja värvi vahel: särtsakas sidrun, rahustav jasmiin, troopiline mango, magus maasikas või kevadine roos. Saadaval on erinevad suurused.

Lõhnav juuksehari ei ole mitte ainult praktiline vahend, vaid ka nauding meeltele, mis teeb igapäevase juuksehoolduse hetked veelgi meeldejäävamaks.  Toodetega saad tutvuda kohapeal meie salongis. Kasuta ise või osta kingituseks kallile inimesele!