Olaplex tooted ja hooldus

OLAPLEX- võimalus hooldada oma juukseid parimal moel

Rõõmusõnum kõigile OLAPLEX fännidele! Pakume taaskord oma salongis võrratuid Olaplexi hooldusi. Tegemist on professionaalse ja paljude klientide poolt armastatud salongihooldustega, mis taastab kahjustatud juuksed ja säilitab nende tugevuse.

OLAPLEX sobib kõigile

OLAPLEX hooldus sobib kõikidele juuksetüüpidele: värvitud, lokitud, sirgendatud kui ka töötlemata juustele. Meie juuksed peavad taluma iga päev erinevaid olukordi: keskkonnasaastet, ilmastikutingimusi, mehaanilist ja termilist töötlemist jms. Sellisel juhul lõhutakse juuksesidemeid ja juuksestruktuur nõrgeneb. OLAPLEX saab neid kõiki probleeme ennetada ja lahendada.

Mida teeb OLAPLEX?

Olaplexi molekul toimib juuksekarva sees, otsib katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendab need taas kokku. Ta muudab juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks. Vähendab ka juuste poorsust ja pikendab värvi eluiga.

Kasutades Olaplexi blondeerimisel või juuste värvimisel, aitab see vähendada ja leevendada nende protseduuride võimalikke kahjustatavaid mõjusid. Sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.

 

OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni. Kõik sarja tooted on värvikindlad ja vegan. Neid ei ole kunagi testitud loomadel.

Teenuste hinnakirjaga saad tutvuda siit