Allikas: https://beautyinstitute.ee

Mida kujutavad endast CNC aparaadihooldused?

Meie teenuste valikus on mitmeid CNC aparaadihooldusi, kuid mida need endast täpselt kujutavad. Järgnevalt on välja toodud hoolduste kirjeldused ja kellele need mõeldud on:

*CNC happekoorimine (AHA-hooldus)

Siinsete hapete kasutamise eesmärgiks on naha koorimine, surnud naharakkude eemaldamine ja naha taastootmine.  Pärast happekoorimist on väga tõhus teha koheselt teemantlihvimist, mis eemaldab surnud naharakud eriti efektiivselt. Hoolduse lõpetab intensiivne niisutav mask. Hoolduse toimel puhastatakse, värskendatakse, pehmendatakse ja elustatakse nahka.

See ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist. Silub ka pindmisi kortse. Puhastab nahka ummistunud pooridest ja alandab põletikke. Pidurdab naha enneaegset vananemist. Soovituslikult on teha kuuri 3-5 korda 7-10 päeva tagant.

NÄIDUSTUSED: pindmised ja sügavamad kortsud, probleemne ja aknele kalduv nahk, ebatasane nahastruktuur, liigsarvestumine, suurepooriline nahk, akne ja muud armid.
VASTUNÄIDUSTUSED: atoopiline nahk, ülitundlik nahk, kuperoosa, dermatoos, raskekujuline akne, lahtised haavad.

*ColdPlasma

Pakub turvalist meetodit nahaprobleemide hoolduseks. See hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest. ColdPLASMA hooldus on uuenduslik võimalus, mis aitab erinevate nahaprobleemide korral. Oluline on teostada ColdPLASMA hooldust kuurina, vastavalt probleemile.

VASTUNÄIDUSTUSED: südamestimulaator, rasedus ning samuti soovitatakse keemiaravi ajal protseduuri mitte teostada.

*Hydrogel tehnoloogia

Tänu rasv- ja vesilahustuvatele komponentidele saab toimeained transportida sügavatesse nahakihtidesse. Vajadus hapniku järele ja kapillaaride laienemine tekitavad imendumisefekti. Hooldus on kohese tõstva efektiga, rahustav ja niisutav.

*Collagen mask

See ülitõhus mask annab kohese tulemuse, nahk on siledam ja pringim. Collagen lehtmaskides sisaldub kõrgmolekulaarne kollageen, mis on pulbristatud ja pressitud lehtedeks. Eelnevalt on mereline kollageen sügavkülmutatud.

*Diamond mikrodermabrasioon

Selle hoolduse näol on tegemist näo mehaanilise piilingu protseduuriga. Teemant-mikrolihvimine on naha koorimissüsteem, kus kasutatakse lihvivate omadustega looduslikke teemante ja puhastavat vaakumtoimet. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse ja kollageeni tekke stimuleerimine. Nahk muutub pehmemaks siledamaks ja säravamaks.

*Mesoporatsioon

On õrn ja valutu alternatiiv mesoteraapiale, kus ei kasutata nõelu. Protseduuriga ei kaasne soovimatuid kõrvalmõjusid (verevalumid). Taastumisaeg ei ole vajalik. Puudub infektsiooni oht.  Mesoporatsioon silub miimilisi kortse ja pinguldab näo kontuure, tõstab  näo kudede niiskustaset ja stimuleerib naha kollageeni ning elastiini tootmist.

*CNC Ultrasonic Beauty Light

Seda kasutatakse salongis lisaks teistele hooldustele. Aparaat töötab helilainetel, mis ei naha kollageeni ja elastiini tootmine, aktiivained jõuavad takistamatult meie naha kudedesse. Tulemuseks pinguldatud ja taastatud nahk, särav ja klaar jume.

Selleks, et leida sobiv lahendus oma nahaprobleemidele, on soovitav eelnevalt konsulteerida kosmeetikuga. Meie salongis teostavad aparaadihoolduseid kosmeetikud Merle (mob. +372 5624 0800) ja Tiia (mob. +372 510 4604)